Asansörlü Nakliyat, özellikle ev taşımacılığı sektörü içerisinde hem şirketler hem de sizler için büyük bir konfor sunmaktadır. Eski sistemde yüksek katlı binalardan eşyalar aşağı indirilir iken merdiven veya asansör sistemi tercih edilmekteydi. Ancak bu tarz işlemler hem eşyaların hem de insanların sağlığı açısından büyük bir risk teşkil edebilmekteydi. Günümüzde ise sadece 2. kat ve yukarısı için artık profesyonel olan şirketler asansörlü araçlar ile taşıma hizmeti sunmaktadır. Asansörlü nakliyat evden eve taşımacılık hizmetleri içerisinde tercih edilen en güvenli yöntemlerden biridir. Özellikle eşyaların bina dışına aktarılması ve kolaylıkla araçların içerisine yüklenebilmesini sağlamaktadır. Bina dışına yerleştirilen asansörlü araç sistemi evin uygun bir penceresinden veya balkonundan eşyaların çıkartılmasını sağlayabilmektedir. Asansör sistemi ile özel olarak tasarlanan bu araçlar oldukça güvenlidir. Üstelik çalışan kişileri de büyük bir iş gücünden kurtarmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti her şeyden önemlisi eşyalarınızın herhangi bir şekilde kırılmadan ve çizilmeden araçlara yüklenebilmesini sağlar.

Adana Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Adana Evden Eve Nakliyat Adana nakliyat firması olarak firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek ev veya ofis ile iş yeri taşınma işlemleriniz için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz. Firmamızı aradıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına evlerinizi ziyaret ederek eşyalarınızı kontrol etmektedir. Eşyalarınızın tek seferde güvenli ve konforlu bir şekilde taşınabilmesi için en uygun aracı bu şekilde tespit edebilmekteyiz. Ayrıca eviniz yüksek katlı konutlarda ise apartmanınızın etrafının asansörlü araç için uygun genişliğe sahip olup olmadığını de ekspertiz hizmetimiz sırasında inceleyebilmekteyiz. Adana nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her daim bizler için önceliktir. Bunun için de kesinlikle eski usul yöntemler ile eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar ile çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Asansörlü eşya taşıma ile normal eşya taşıma ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Sizler de kendi bütçenize en uygun fiyat tekliflerini almak için firmamızı arayabilirsiniz. Ancak sizlere çok düşük fiyatlar veren ve asansörlü araç kullanmayan firmalara itibar etmemelisiniz. Eğer eviniz giriş kat veya birinci kat ise asansörlü araca gerek kalmadan eşyalarınız rahatlıkla ve güvenli bir şekilde araçlara taşınabilmektedir. Ancak daha yüksek katlı bir dairede oturuyor iseniz kesinlikle eşyalarınızın zarar görmemesi için tercihinizi asansörlü araç sistemi kullanılan nakliyat firmalarından yana yapmalısınız.

Asansörlü Nakliyat İle Güvenli Taşınma

araçlar Evin balkonuna veya geniş bir penceresine asansör sisteminin kurularak eşyalarınızın taşınması yöntemi asansörlü taşınma olarak tanımlanabilmektedir. Bina dışından kurulacak olan asansörler sadece bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Ancak asansörlü taşımacılık oldukça hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Öncelikli olarak asansörlü araçların düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Olası bir arıza veya beklenmedik bir sorun istenmeyen durumların meydana gelmesine de neden olabilir. Bunun önüne geçmek için araçların ve asansör sistemlerinin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmasına dikkat edilmelidir. Asansörlü taşımacılık yapılacak olan apartmanın uygun bir genişliğe ve alana sahip olması gerekir. Eğer çok dar ve aracın sığmayacak şekilde bir boşluk var ise farklı bir yöntem ile taşınma işleminin gerçekleşmesi sağlanabilir. Asansörlü nakliyat için özel olarak tasarlanan araçlardaki asansör kabininin genişliği 2,5 metredir. Bunun için de pek çok eşya aynı anda ve daha güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Raylı kızak sistemi ile çalışan asansörlü araçlar 20 katlı bir binaya bile kolaylıkla ulaşabilmektedir. Daha yüksek katlı binalar için de kullanılan özel asansör sistemleri araçlara monte edilerek nakliyat ve taşınma işlemleri için kullanılabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Avantajları

Asansörlü nakliyat hizmetinin sizler adına pek çok avantajı bulunur.
  • Öncelikli olarak eşyalarınızın güvenliği açısından bu hizmeti tercih etmeniz gerekmektedir. Taşınma işlemi sırasında herhangi bir şekilde kırılma veya çizilme ya da yere düşme gibi durumlar yaşanmamaktadır.
  • İnsan gücü ile veya bina içerisindeki asansörlü sistemi ile eşya taşımak her zaman daha uzun sürebilir. Ancak asansörlü nakliyat hizmetinin sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi de zamandan büyük tasarruf sunabilmesidir.
  • Fiyat olarak normal nakliyat hizmeti veren firmalara göre çok az ücret fazlalılığı ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Söz konusu olan hızlı ve güvenli bir taşınma olduğu zaman sizler de youtube dan Adana asansörlü nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.
Hizmetlerimizi görmek için :Anasayfa – Adana Evden Eve Nakliyat (adananakliyat.com.tr)