Adana Nakliyat Araçlar konusunda en zengin ayrıcalıkları bünyesinde bulundurur. Kurumsal bir firma olarak şehirlerarası ve şehir içi eşya taşımacılığı için oldukça geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Her tipteki ve sayıdaki ev veya iş yeri eşyalarının taşınabilmesi için farklı büyüklüklere sahip olan nakliye araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Klasik ev eşyaları için şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetimizde bulunan filomuz ayrıca asansörlü sisteme de sahiptir. Eğer eviniz 2. kattan yüksekte ise asansörlü araç ayrıcalıklarımız aracılığı ile eşyalarınızı daha kısa sürede ve herhangi bir şekilde zarar görmeden taşıyabilmekteyiz. Nakliye araçlarının iç tasarımı diğer kamyon veya büyük araç özelliklerimiz oldukça farklıdır. Eşyalarınızın sarsılmayacak şekilde sabit kalabilmesi için araç içleri özel olarak tasarlanmıştır.

Nakliye Araçları Nasıl Olmalı?

  • Adana nakliyat firmamız bünyesinde özellikle şehir içi ve uzun yol alanında deneyimli olan uzman şoför arkadaşlarımız ile donanımlı bir  hizmet vermekteyiz. Firma bünyemizde bulunan nakliye olanaklarımız 1+1 büyüklükteki ev eşyaları dışında dubleks ev eşyalarının taşınması için de farklı kapasitelere sahip olarak hizmetinize sunulmaktadır.
  • Nakliye araçlarımızın hepsi tamamen kapalı kasa şeklindedir. Bu sayede de her mevsim eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden ve korunaklı bir şekilde taşınabilir.
  • Nakliye kamyonetlerimiz  aynı zamanda iç kısımları temiz ve çarpmalara karşı da hasar görmeyecek şekilde dayanıklı olmalıdır.
  • Adana nakliye firması olarak   K1, K2 ve K3 belgelerimiz ile siz değerli müşterilerimize kurumsal olarak ve profesyonel araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.
Ana sayfa üzerinden dilediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz.:Anasayfa – Adana Evden Eve Nakliyat (adananakliyat.com.tr)