Ambalaj ve eşya paketleme hizmetimiz sizlere sunmuş olduğumuz taşımacılık ve nakliyat hizmetlerinin içerisinde yer almaktadır. Nakliye alanında deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın kesinlikle zarar görmemesi için özel ürünler ile ambalajlamaktadır. Bu sayede de şehirler arası taşımacılık hizmetimizde bile eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmeden istediğiniz yere götürülerek teslim edilebilmektedir.

Adana nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını korumak için en uygun ve kaliteli  ürünler ile paketleme hizmetimizi de sunmaktayız.

Özel Ambalaj Malzemeleri

Özel Ambalaj Malzemeleri

Adana nakliyat firması olarak eşyalarınızı araçlarımıza yüklemeden önce güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olmaktayız. Nakliye işlemine geçmeden önce tüm eşyaları eşyanın yapısına uygun olacak şekilde üretilen özel ambalajlama malzemeleri ile paketlemekteyiz.

Karton koliler başta olmak üzere havalı paketleme malzemeleri de sıklıkla kullandığımız ürünlerdendir. Özellikle daha çabuk kırılacak yapıdaki eşyalarınız için havalı naylon malzemesi üstün güvenlik sunabilmektedir.

Eşya paketleme ve paketleme hizmetimizi ekip arkadaşlarımız ile titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Eğer eşyalarınız arasında demonte olarak taşınması gereken mobilya grubu var ise bu alanda tecrübeli arkadaşlarımız da sizlere hizmet vermektedir.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Nakliyat hizmeti içerisinde özellikle paketleme en önemli aşamalardan biridir. Büyük bir hassasiyet gerektiren ambalajlama işleminde eğer doğru ürünler ve malzemeler tercih edilmez ise eşyalarınızın zarar görme olasılığı artacaktır.
  • Eşya paketleme işlemi yapılırken aynı zamanda sizin için kolaylık olması açısından paketlerin numaralandırılması da oldukça önemlidir. Hangi odadaki eşyalar ambalajlanıyor ve paketleniyor ise buna göre numara verilmektedir.
  • Elektronik ve beyaz eşyaların paketlenmesi sırasında Adana nakliyat firması olarak katmanlı paketleme malzemelerini tercih etmekteyiz.
  • Mutfak ürünlerini ise kırılmaya karşı dayanıklı ve içerisinde hava ve köpük bulunan malzemeler ile ambalajlayarak paketliyoruz.

Eşya taşıma ve evden eve nakliyat

Eşya taşıma ve evden eve nakliyat

Eşya taşıma ve evden eve nakliyat sektöründe taşınmadan önceki bazı süreçler titizlik gerektirmektedir. Eşyaların özensiz bir şekilde paketlenmesi  öncelikli olarak eşyalarınızın kırılmasına, çizilmesine ve zarar görmesine neden olabilir.

Hem taşınırken hem de araçtan indirilirken eşyalarınızın en küçük bir çizik bile olmaması için her zaman en doğru kolileme ürünlerinin tercih edilmesi gerekir.

Ev taşıma ve nakliye işi genel olarak basit bir hizmet olarak görünse de Adana nakliyat firması olarak sizin adınıza her detay önceden düşünülmektedir. Sadece ev taşımacılığı sektörü içerisinde değil ofis ve büro taşımacılığı gibi kurumsal hizmetlerimizde de eşyalarınız güvenli bir şekilde sarmaktayız.

Ofis taşımacılığında özellikle evrakların karışmadan ve hasar görmeyecek şekilde paketlenmesi profesyonellik gerektirmektedir. Ofiste bulunan mobilyalar, elektronik eşyalar ve arşiv bölümünün paketlenmesi sırasında özel koliler tercih edilmektedir.

Koliler tek tek numaralandırılmaktadır. Bu sayede de arşiv bölümünde herhangi bir kayıp veya karışıklık meydana gelmeden taşınma işlemlerinizi başarılı bir şekilde sonuçlandırabilmekteyiz.

Adana nakliyat firması olarak bünyemizde sunmuş olduğumuz tüm nakliye ve taşınma hizmetlerimizde paketleme ve ambalajlama aşamasında profesyonel bir ekip ile birlikte yanınızdayız. Ekibimiz özellikle mobilya demonte, elektronik cihazların ve kırılmaya uygun yapıdaki eşyaların paketlenmesi açısından yeterli teknik bilgi ve donanıma sahiptir.

Ambalaj ve paketleme aşaması hizmetimiz içerisine dahildir. Sizlere her zaman daha kaliteli bir kurumsal bir hizmet vermek adına taşınma işleminizden önce eşyalarınızı kontrol etmek için ekspertiz hizmetimizi sunmaktayız. Bu sayede eşyalarınız için en uygun yapıdaki ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızı zarar görmeyecek ve karışmayacak şekilde araçlarımıza yükleyebilmekteyiz.

Sizler de kurumsal bir taşımacılık ve nakliye hizmeti almak istiyorsanız Adana nakliyat firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İlgili hizmetlerimize linkten ulaşabilirsiniz: Anasayfa – Adana Evden Eve Nakliyat (adananakliyat.com.tr)

 Ambalajlı nakliyat sektöründe kurumsal hizmet veren firmamız Adana merkez olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Adana Nakliyat şirketimiz ev ve ofis eşyalarınızı Avrupa’dan ithal ettiğimiz havalı naylon malzemeleriyle profesyonel şekilde sarılmaktadır. Adana ilinde ambalajlı taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamıza 7  gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ev taşıma işlemlerimiz  şehiriçi taşımalarda sabah 8 de başlayıp  akşam 6 sularında bitmektedir.

Adana ilinde merkezi olan adana evden eve nakliyat şirketimiz uzun yol tecrübesi olan kamyon şoförleriyle profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Mutfakta bulunan kırılacak ev eşyaları beyaz ambalaj kağıtlarıyla 2-3 kat sarılarak kolilere konarak taşınmaktadır.